Sprawdź nowości

na nowej stronie Alpha Bio Polska

Najwyższe Standardy Nowoczesnej Implantologii

Najwyższe Standardy Nowoczesnej Implantologii

Zupełnie nowyinterfejs strony

Przeprojektowaliśmy interfejs strony oraz stworzyliśmy od nowa sposób klasyfikowania produków, dzięki czemu odnalezienie najpotrzebniejszych informacji jest teraz prostsze i zajmuje mniej czasu.

Rozbudowanemenu główne

Menu rozwijane drugiego i trzeciego poziomu znacznie skraca drogę do wybranego produktu, a zastosowanie możliwości szybkiej zmiany platformy pozwala na porównanie dostępności produktów protetycznych.

ModułWyszukaj Produkt

Stworzyliśmy wyszukiwarkę, która pozwala na odnalezienie dowolnego produktu w średnio 1,12 s! W pole wyszukiwania możesz wpisać dowolną frazę związaną z szukanym produktem np. numer katalogowy, nazwę lub kategorię, a to wszystko bez konieczności użycia polskich znaków i wielkich liter. Wyszukiwanie produktów nigdy nie było tak proste!

TabelaProduktów Kompatybilnych

Z myślą o innowacyjnych rozwiązaniach, stworzyliśmy tabele produktów kompatybilnych, aby ułatwić Ci dobór właściwych elementów protetycznych dla wybranego produktu. Tabele produktów kompatybilnych, to rozwiązanie nad którym pracowali nasi najlepsi specjaliści, aby ułatwić Ci pracę i poszukiwania pasujących elementów.

PrzeprojektowanaBaza Wiedzy

Zaprojektowaliśmy nowe rozwiązanie, dzięki któremu łatwiej odnajdziesz się w materiałach naukowych przygotowanych przez naszych wybitnych specjalistów i wybierzesz interesujące Cię zagadnienia. Nowa odsłona tej zakładki ułatwi poszukiwanie materiałów oraz pomoże w przyswajaniu zdobytej wiedzy.